Jump to content
Cs-Tygrysek.Com | Sieć Serwerów Gier MultiPlayer

Gra Nazwa Adres Monitoring Menu
[PL] CODMOD :: 45K 5.133.255.254:27015 HTLV Połącz
[PL] Only De_Dust2 5.133.255.254:27016 HTLV Połącz
[PL] Only Aim/Awp 5.133.255.254:27017 HTLV Połącz
[PL] CODMOD :: 401 5.133.255.254:27019 HTLV Połącz
[PL] JailBreak [SKLEP/RULETKA] 5.133.255.254:27018 HTLV Połącz
Teamspeak3 5.133.255.254:9987

Recommended Posts

Imię:Wiktor
Czy miałeś już kiedykolwiek Moderatora?:Posiadałęm praktycznie na 3 sieciach,ale Zrezygnowałem nie miałem czasu ale tera mam a Fajna Całkiem siec i pisze/:)
Dlaczego masz zostać Moderatorem?:Bardzo Lubię,Pomagać Pilnować Pożądku  i Robić Ciekawe Tematy.. Nie lubię jak Wątek siedzi pusty 2 tyg a ja Przepacze
Co chciałbyś robić jako Moderator?:Chcoałbym Zmienić Minimalnie FOrum za Zgodo Pana WŁasiciciela ,Administratora Uprawnionego>),Dodał bym ikone "Globalny Moderator" robiłem już to pare Razy DOdał bym dział W Którym by się pisało Propozycje ale nie normalne Tylko Do Moderatora np: Dodanie ikony czy cos Takiego oczywiście Bym Robił To za Zgodą Własciciela/i
Od kiedy jesteś z nami?:Nie bede Kłamał na serwerzy z 1 tyd 2/ a forum od dzis:_),Lubie to Sieć,Miła admosfera 
Oświadczasz znajomość regulaminu forum i shoutbox'a (KONIECZNE):Oczywiśćie Zgadzam sie Z nim:), Przetyczałem
Ile czasu dziennie poświęcasz forum?:2-3GOdziny ,jak bedzie czeba to Więcej...)

Czy wiesz co należy do działaś Moderatora?:Oczywiście 
Coś od siebie:NAzywam Sie Wiktor,Mieszkam w Krakowie;w Dużym mieście duzo sie dzieje.Znam Zasady Pisowni ,Posługuje sie komputerem od 9 lat,Znam Systemy,Szybko pisze.Lubie cs 1.6 Bardzo lubie pomagać jak tylko moge,Ale oczywiście Zadarmo.,Lubie jesć Hamburgery jak Każdy Prawie Bez obrazy Panowie i DZiewczyny,Kobiety

Myśle ze to na tyle Dajcie Szanse FOrum sie zmieni Bardzo Fajne Jest Ale małe zmianki 

Krótka piłka ale niestety NIE !

Konto od czwartku a ty po 20min piszesz że fajna sieć itd. no sory ale mało kto łyknie coś takiego ;) Chcesz takich uprawnień po 20 min na forum sory ale słabo to widzę.