Jump to content
Cs-Tygrysek.Com | Sieć Serwerów Gier MultiPlayer

Lista serwerów

Gra Nazwa Adres Monitoring Menu
[PL] CODMOD :: 45K 5.133.255.254:27015 HTLV Połącz
[PL] Only De_Dust2 5.133.255.254:27016 HTLV Połącz
[PL] Only Aim/Awp 5.133.255.254:27017 HTLV Połącz
[PL] CODMOD :: 401 5.133.255.254:27019 HTLV Połącz
[PL] JailBreak [SKLEP/RULETKA] 5.133.255.254:27018 HTLV Połącz
Teamspeak3 5.133.255.254:9987
Sign in to follow this  
Tayen

Czas na ogarniecie servera.

Recommended Posts

To co ostatnio dzieje się na serwerze to jest dramat.. Co chwile z klasa na klasę jest coraz gorzej więc ja chciał bym w końcu coś z tym zrobić bo mnie osobiście już nie chce, się grać na tym serverze przez to co ostatnimi dniami dzieję się. Jak wiemy potrzebna jest pomoc dla serwera nowe klasy/perki i parę innych rzeczy chciał bym, żeby w końcu serwer wystartował normalnie. Więc co moim zdaniem powinno zmienić się na serwerze.

 

 

 

 

Klasy

 

1. Każda klasa powinna zostać stopniowo zbalansowana ponieważ została klasa usunięta (Amadeusz) po czym powstało kilka innych, klas która jedna z nich jest o wiele, wiele gorsza chodzi o (Psychopate). Ta klasa działa jak 3 perki Nielimitowane Ammo, 1/6, Wybuch po śmierci już nie mówiąc, że ta klasa z 1/6 + Ammo to jest pogrom na serwerze..

 

2. Klasy powinny zostać zrobione przez załogę Administracji a nie przez jednego członka wiem, że to jego serwer ale z dnia na dzień serwer staje się coraz gorszy.

 

3. Usunąć niepotrzebne klasy jak już wszystko ma zostać.

 

4. Zrobić w końcu restart normalny i przywrócić klasy premium.

 

 

 

Perki

 

1. Tak samo nie pobierać perków z innych serwerów tylko wymyślić własne autorskie.

 

2. Usunąć perki szansa na zabójstwo i zrobić losowe do wszystkich a nie 1/2.

 

3. Dodać perki dla VIP bo to co teraz posiada VIP jest spoko ale moim zdaniem powinni także posiadać wyróżniające perki.

 

 

Premki

 

Chyba najwyższa pora dodać w końcu jakieś systemy płatności na serwer bo dużo, ludzi chce kupić premki a nie mogą bo nie zawsze jest Administracja na gg. Chciał bym żeby, w końcu został na serwer dodany /SklepSMS lub inna metoda płatności np: Na Forum zrobić dział sklep.

 

Nagrody za TOP3

 

Najwyższa także pora żeby w końcu topka dostawała nagrodę na serwerze. Więc jeżeli coś się zmieni to także żeby został dodany system z rankingiem (TOP) graczy bo dużo osób specjalnie gra z nadzieją, że za topkę coś dostana bo ciągle ja osobiście dostaję pytania, czy coś za nagrodę w (Topce) coś się dostaje.

 

Forum

 

Żeby Forum zostało ożywione a nie tylko kilka osób siedzi na forum i tylko w sprawach albo Banów, lub Propozycji. Nie od tego jest forum forum jest od tego żeby, ludzie ze sobą nawiązywali kontakt ja osobiście jako Administrator nie mam wgl skarg na graczy a jak wejdę na serwer to nagle piszę do mnie 30 osób, że osoba jest odpalona.

Ja jako Administrator jak i inni mają prywatne, życie dlatego jeżeli ktoś zobaczy cheatera to niech piszę na GG lub innych kontaktach do Administracji bo ja nie będę wchodził zawsze bo mi się zachce. 

 

Kultura 

 

Najwyższa pora także chyba na kulturę na serwerze a nie ciągle Kur** Ja pier** wiem co się dzieje bo sam już trochę się wkur.. i sam przeklinam czasami. Bo fajny serwer zależało mi na początku zrobiłem reklame na YouTubie i wgl a tutaj takie akcje się odwalają? To chyba są naprawdę kpiny, żeby nie banować ludzi żeby zostali na serwerze jeżeli ten serwer tak ma funkcjonować to zaraz będą wyzywać Administracje i każdy będzie miał to w dupie.

 

Nagroda Dla Zgłaszających

 

Proponuję żeby dodać na serwer nagrodę dla osób które, aktywnie się zgłaszają na serwerze mi osobiście się to podoba, że jak już wspomniałem wchodzę na serwer i są reporty. Czyli, że jednak także ktoś chce pograć normalnie a nie z odpalonymi graczami. Więc dla takich graczy proponuję nagrodę w postaci VIP na kilka dni.

 

 

To wszystko jak na ten czas jezeli zależy wam na serwerze powinniście tak samo się wypowiedzieć na temat serwera jak wy się czujecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o kulturę, to po prostu przestrzegaj regulamin. Ktoś nagminnie przeklina to dajesz ostrzeżenie, ewentualnie bana dla gracza i tyle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o kulturę, to po prostu przestrzegaj regulamin. Ktoś nagminnie przeklina to dajesz ostrzeżenie, ewentualnie bana dla gracza i tyle

Ale się wypowiedziałeś a coś na inny temat niż kultura?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z założycielem tematu odnośnie klas, lecz nie podał żadnych konkretnych propozycji, a chyba tak powinien zrobić, ponieważ ten post w żaden sposób nie pomaga właścicielowi serwera. Po 1. proponuje usunąć/osłabić każde( dla klas) 1/x z broni, ponieważ powoduje to bardzo duże problemy z wyrównaniem potencjału każdej klasy. Następnie naprawił bym perki( bo nie wszystkie działają poprawnie, ale aktualnie nie pamiętam nazw) i proponuje dodać fast download do serwera, a jeżeli jest, to jakoś go poprawić, bo wchodzi się na serwer po raz 1. przez jakieś 5 minut xD

 

 

Problem z fast downloadem był tylko chwilowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×