Jump to content
Cs-Tygrysek.Com | Sieć Serwerów Gier MultiPlayer

Lista serwerów

Gra Nazwa Adres Monitoring Menu
[PL] CODMOD :: 45K 5.133.255.254:27015 HTLV Połącz
[PL] Only De_Dust2 5.133.255.254:27016 HTLV Połącz
[PL] Only Aim/Awp 5.133.255.254:27017 HTLV Połącz
[PL] CODMOD :: 401 5.133.255.254:27019 HTLV Połącz
[PL] JailBreak [SKLEP/RULETKA] 5.133.255.254:27018 HTLV Połącz
Teamspeak3 5.133.255.254:9987

BOT

Head Admin
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by BOT

 1. Wymagania Na Admina serwera Co najmniej 20 sensownych postów na forum. Aktywny na forum. Konto zarejestrowane na forum 7 dni przed złożeniem podania. Co najmniej 24h przegrane na serwerze. Posiadanie mikrofonu. Wiek minimum 15 lat. Link do GT. Koniecznie!! Koszt opłaty Admina bez premek to 11zł Nie ma możliwości wybrania Admina + Premki ! Jeśli chcesz mieć premkę to musisz ją dokupić już osobno w sklepiku ! Wzór! Twój nick: Ile masz lat: Czas spędzony na serwerze: Znajomość amxx (0-7): Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin: Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Posiadasz działający mikrofon: Link do twojego GT (Obowiązkowo): Kontakt (GG / Steam): Próbka głosu (Koniecznie!!: 5 Reklam naszej serwerowni: Platforma(s/ns: Obowiązkowa składka: Skala znajomości amx 0 - nie wiesz co to amxx, nigdy nie się tym nie interesowałeś 1 - słyszałeś o amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 2 - wiesz do czego służy amxx i nic poza tym 3 - znasz funkcje amxx, wiesz do czego służy amxmodmenu 4 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu 5 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka podstawowych komend np. potrafisz kickować 6 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo podstawowych komend 7 - od strony admina opanowałeś amxx całkowicie [1] Każda wypowiedź musi być sensownie argumentowana. [2] Podanie nie może zawierać ankiety. [3] Składający podanie nie może się w nim wypowiadać. [4] Nie prosimy innych użytkowników, o wypowiadanie się w ich podaniu. Grozi to odrzuceniem podania. [5] Gdy nie spełniasz wymagań, nie pisz podania. [6] Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania. [7] Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone, kolejne możesz napisać za tydzień.
 2. BOT

  [Wzór i wymagania] UBTeam

  Wymagania!!! - Minimum 15 lat - Minimum 80 postów - Dwa tygodnie spędzone na forum - Kultura osobista - Znajomość obsługiwanie się bansem - Aktywność na forum. - Czynny udział w życiu forum. - Brak aktywnych warnów - Posiadanie Admina na wybranym serwerze Cs-Tygrysek.com -Po odrzuceniu podania możesz je złożyć po upływie 7 dni Wzór: Imię: Wiek: Doświadczenie: Ile dziennie poświęcasz forum?: Dlaczego właśnie ty?: Posiadasz Admina?: Kontakt: Znajomość w posługiwaniu się basem?: Coś o sobie: [1]Podanie ma być napisane zgodnie z zasadami Ortografii [2]Pytania do ciebie muszą być rozwinięte [3]Ostateczną decyzję podejmujemy my a nie gracze ! [4]Nie namawiaj innych żeby dali ci " Tak " w podanie bo ostateczne " Tak " mówimy my ! [5]Pytania do ciebie muszą być wytłuszczone twoje odpowiedzi już nie żeby podanie było czytelne i przejrzyste [6]Jeżeli nie spełniasz wymagań nie pisz podania ! [7] Następne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni [8]Łamanie tego regulaminu liczy się automatycznym zamknięciem podania przed moderatora
 3. BOT

  [Wzór i wymagania] Grafik

  Wymagania!!! - 30 postów na forum. - Umiejętności graficzne. - Aktywność na forum. - Pozytywna opinia ogólna. - Wykonywanie zleceń. - Czynny udział w życiu forum. -Brak aktywnych warnów -Minimum 5 linków do wykonanych zleceń(Koniecznie!!) -Po odrzuceniu podania możesz je złożyć po upływie 7 dni Wzór: -Imię: -Wiek: -Doświadczenie: -Jakim programem wykonujesz swoje prace?: -Dlaczego ty?: -Kilka zdań o sobie: -Link do 5 wykonanych zleceń (KONIECZNIE!): -Prace (minimum 5): [1]Podanie ma być napisane zgodnie z zasadami Ortografii [2]Pytania do ciebie muszą być rozwinięte [3]Ostateczną decyzję podejmujemy my a nie gracze ! [4]Nie namawiaj innych żeby dali ci " Tak " w podanie bo ostateczne " Tak " mówimy my ! [5]Pytania do ciebie muszą być wytłuszczone twoje odpowiedzi już nie żeby podanie było czytelne i przejrzyste [6]Jeżeli nie spełniasz wymagań nie pisz podania ! [7] Następne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni [8]Łamanie tego regulaminu liczy się automatycznym zamknięciem podania przez moderatora
 4. Wymagania!! - Minimum 16 lat - Minimum 100 sensownych postów ! - Dobra znajomość forum - Kultura osobista - Aktywność na forum. - Czynny udział w życiu forum. - Brak aktywnych warnów [1] Podanie ma być napisane zgodnie z zasadami Ortografii [2] Odpowiedzi na pytania muszą być rozwinięte ! [3] Ostateczną decyzję podejmuje Administracja ! [4] Nie namawiaj innych żeby dali ci " Tak " w podanie bo ostateczne " Tak " mówimy my ! [5] Jeżeli nie spełniasz wymagań nie pisz podania ! [6] Następne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni ! [7] Nie poganiaj Administracji ! [8] Łamanie tego regulaminu liczy się automatycznym zamknięciem podania przed moderatora! Wzór: Imię: Wiek: Czy miałeś już kiedykolwiek Moderatora?: Dlaczego masz zostać Moderatorem?: Co chciałbyś robić jako Moderator?: Od kiedy jesteś z nami?: Oświadczasz znajomość regulaminu forum i shoutbox'a (KONIECZNE): Ile czasu dziennie poświęcasz forum?: Czy wiesz co należy do działaś Moderatora?: Coś od siebie:
 5. BOT

  [Wzór] Zlecenie graficzne

  Regulamin Składania Zleceń Zlecenia składaj dostosowując się do wzoru! W innym przypadku temat zostanie zamknięty! Bądź cierpliwy! Odświeżanie tematu minimum po 24H od złożenia zlecenia! (kara +1 WARN!) Nie nękaj grafików, daj im czas! Uszanuj ich prace! Każdy użytkownik może minimum 2 razy złożyć zlecenie w ciągu tygodnia. Jeżeli umówiłeś się z Grafikiem, że w zamian za dobrą pracę wynagrodzisz go, dotrzymaj słowa! Jeżeli wykonane prace możesz reklamować! Jeżeli zlecenie zostało zamknięte, zgłoś je, a grafik ponownie je rozpatrzy! Wzór: Typ zlecenia: Szczegóły: Format: (standardowo PNG) Wymiary: (Avatar od 100x100 do 200x200, Sygnatura do 1280x720) Tematyka: Kolorystyka: Nagroda: PS. Szczegóły to po prostu jakie mają być napisy, podpowiedzi i takie tam. Typ zlecenia to nic innego jak to co chcesz otrzymać. Do wyboru masz: - Avatar - Sygnatura - Banner, - Tło na profil, - Tapeta, - Logo, - Spray. Możliwe nagrody: - reputacja, [plusy do ustalenia] - pochwała, [pochwała w odpowiednim dziale, lub ogólnie, po prostu do ustalenia] - pieniądze. [prawdziwe pieniądze, do ustalenia (Cs-Tygrysek.com nie odpowiada za oszustwa)]
 6. Jeśli nie zastosujesz się do wzoru poniżej, twój temat trafi do Kosza bez rozpatrzenia i unbana !! W przypadku braku wyjaśnień ze strony admina ban zostaje zdjęty a Admin zostanie ukarany. Niestosowanie się do regulaminu może zostać ukarane warnem i usunięciem tematu. - Gdy UBTeam oceni wasze demko lub SS'y negatywnie macie możliwość odwołanie się od bana powtórnie i wtedy oceni Administracja !   1. Ss'y należy spakować w paczkę .rar lub .ZIP i wstawić na darmowy hosting np. Zippyshare.com 2. W paczce musi się znajdować się 5 SS'ów 3. Podania mają być pionowe jak nie będą podania będą odrzucanie 4. Nie poganiaj UBTeam! Twoja prośba zostanie rozpatrzona w przeciągu 24h 5. Prośba z SS'ami o UB powinna być składana w przeciągu 48h !     Wzór Nick:Nick Admina: Steam ID lub IP: Serwer: Opis sytuacji: Link do screenów: Wycinek z konsoli:
 7. Jeśli nie zastosujesz się do wzoru poniżej, twój temat trafi do Kosza bez rozpatrzenia !! Bez dowdów skarga od razu trafi do Kosza ! Dowody mają być w postaci zdjęć lub demka ! W przypadku braku wyjaśnień ze strony Admina! Admin zostanie ukarany. Niestosowanie się do regulaminu może zostać ukarane warnem i usunięciem tematu. Nie poganiaj UBTeam ani Administracji ! Skarga powinna być rozpatrzona w przeciągu 48h ! Ale może potrwać nawet dłużej jeśli sprawa będzie trudna do rozwiązania ! Wzór Nick Admina lub Gracza: Serwer: Data i godzina zdarzenia: Mapa: SteamID lub IP: Opis sytuacji: Dowody:
 8. Regulamin Reklamacji 1. Jeżeli źle przepiszesz numer lub kod i wyślesz my nie ponosimy za to odpowiedzialności za twój błąd wiec lepiej sprawdź. 2. Jeżeli dokonałeś zakupu i źle przepisałeś kod zwrotny na sms'a już wykasowałeś nie ponosimy za to odpowiedzialności 3. Jeżeli dokonałeś zakupu a następnie dostałeś bana za czitowanie nie masz prawa domagania się zwrotu pieniędzy 4. Jeżeli kupiłeś złą klasę premium my nie możemy dokonać jej zamiany. 5. Masz 24 godziny na złożenie reklamacji jeżeli ten czas upłynie temat trafia do kosza a reklamacja będzie nie ważna 6. Gdy będziesz pisał temat i nie zastosujesz się do regulaminu i wzoru twój temat zostanie dodany do kosza i sprawa nie zostanie rozważona a ty zostaniesz ukarany warnem. Wzór Reklamacji Twój nick w sklepiku: Jaką klasę zakupiłeś/próbowałeś zakupić?: Data zakupu: Dowód (ss lub coś podobnego):
 9. Nick: Ilość warnów: Link do reklam: 1 warn=5reklam 2 warny=10 reklam itd. Reklamy mają być zrobione własnoręcznie. Próby oszustwa będą karane warnem!!!
 10. Stary nick: Nowy nick: Obowiązkowo 5 reklam:
 11. Imię założyciel: Wiek założyciela: Obecny mod serwera: Opiekun serwera, wiek: Kontakt GG/Steam/Skype: Czy wykupiłeś reklamę ? CSsetti pukawka: GT serwera: Czemu wybrałeś właśnie nas?: Coś o sobie (Prosimy o dłuższą wypowiedz):
 12. REGULAMIN 1. Możesz dostać rangę taką jak: Kobieta - gdy jesteś tej właśnie płci Zasłużony - gdy przysłużysz się w jakiś sposób sieci Lub gdy twoje podanie zostanie przyjęte na: Admina Grafika UBTeam Moderatora Inną nie wymienioną 2. Ranga Power User dodawana jest automatycznie po napisaniu 100 postów ! 3. Należy zastosować wzór inaczej twój temat trafi do kosza i nie będzie rozpatrywany ! Nick: Ranga: Dlaczego chcesz dostać rangę: Link do podania:
 13. Twój nick: Nick oskarżonego: Co jest powodem skargi: Opisz sytuacje: Dowód:
 14. Twój Nick: Nick oskarżonego: Powód skargi: Dowód: Opis zdarzenia: Data:
 15. BOT

  Regulamin Forum

  Zasady Ogólne Rejestrując się na forum wyrażasz akceptacje niniejszego regulaminu. Za złamanie dowolnego punktu regulaminu zostaniesz ukarany warnem (15warnów = ban na forum). Na forum można posiadać tylko 1 konto. Każde następne założone konto będzie natychmiastowo banowane, a użytkownik karany warnem. Używanie nicków które są uważane za wulgarne lub niosą treści pornograficzne lub reklamują inną serwerownie są zabronione i karane banem perlamentym. Zakazane jest udostępnianie kont trzecim osobom. Posty i Tematy Przed napisaniem posta należy przeczytać regulamin danego działu. Zanim poruszysz swój problem skorzystaj z wyszukiwarki by nie zaśmiecać forum. Tematy umieszczaj w odpowiedniej kategorii na forum. Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią. Moderator prowokowany przez drugiego użytkownika wiadomościami typu "to dawaj warna/bana" ma prawo dać bana/warna takiej osobie. Zakaz pisania post pod postem, nawet w przypadku, gdy chcemy odświeżyć/podbić temat, brak odpowiedniego wzoru skutkuje warnem i przeniesieniem do kosza. Podania, skargi, odwołania do bana, SS'y, zgłoszenia wstawiamy wg. obowiązujących wzorów. Jeżeli nie jesteś autorem danej pracy (np. poradnika, artykułu, newsa) musisz podać źródło. Nie klnij, nie obrażaj innych, nie wyzywaj oraz nie krzycz (nie pisz z włączonym Caps Lock'iem.) Zakaz nadużywania emotikonów. Zakaz umieszczania na forum wirusów, erotyki, pornografii oraz rzeczy rasistowskich. Wypowiadając się w podaniu musisz podać 3 argumenty dlaczego jesteś na tak lub na nie. Tematy w złym dziale są przenoszone do kosza a autora jest ostrzegane (potem warn) Zakazane jest reklamowanie innych for, oprócz działów do tego stworzonych. Propaganda oraz oszustwo karane jest banem perlamentnym. Zakaz wypowiadania się w działach "Prośba o UB" Są od tego uprawnione osoby. Jakiekolwiek podania można składać raz na 7dni. Kolor czerwony jest tylko i wyłącznie dla Administracji forum (H@,J@,Mod) Bez sensowne dawanie ujemnej reputacji będzie karane warnem Zakazane jest dawanie ujemną reputację pod wzorami, regulaminami i tematami pisane przez H@ które są związane z działaniem forum. Avatar, tytuł, status, sygnaturka itd Zabrania się ustawiania obrazków wulgarnych, pornograficznych itd. Avatar, podpis, sygnatura nie może zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, prowokacyjnych. Zabrania się używania prywatnych awatarów innego użytkownika bez jego zgody. Pozostałe Zakaz reklamowania innych stron poza wyznaczonym do tego odpowiednim działem. Administracja forum nie ma obowiązku kasowania konta "na życzenie".Decyzja administratora jest ostateczna i nie podlega dyskusji. Konto należy tylko i wyłącznie do Ciebie, nie odpowiada za nie administracja forum Cs-Tygrysek.Com Sam jesteś odpowiedzialny za swoje zachowanie i pisane treści. Zabawa reputacją wynagradza będzie w postaci warna/warnów, w zależności od tego w jakiej skali były nabijane "+" Kwestie nieuregulowane w niniejszym regulaminie rozstrzyga administracja według własnego uznania. Niniejszy regulamin może być zmieniany w trakcie działania forum bez uprzedniego powiadamiania użytkowników. Administracja Forum 1. Właściciel, Administrator forum ma prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu, który łamie regulamin. 2. Administracja forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor będzie tego sobie życzył. 3. Decyzja właściciela jest ostateczna i nie podlega dyskusji. 4. Właściciel forum ma prawo ostrzec lub usunąć post, nawet jeżeli nie łamie on wyżej wymienionych zasad. 5. Administracja forum opiekuje się forum i ma za zadanie utrzymać na nim porządek. 6. W przypadku gdy dana osoba ma jakieś zastrzeżenia co do działań, które wykonuje administracja forum, ma prawo napisać skargę i zostanie ona sprawdzona przez Właściciela forum. Krytykowanie działań administracji w innych miejscach jest zakazane. 7. Właściciel forum zastrzega sobie prawo do zablokowania danego konta jeżeli uzna je za niestosowne - tyczy się to też banowania osób, które działają na niekorzyść sieci. 8. Właściciel forum oraz jego administracja nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników. Obraza użytkownika - 1 punkt ostrzeżeń Obraza rodziny użytkownika - 2 punkty ostrzeżeń Obraza Administracji 5-15 punktów ostrzeżeń = BAN Reklama konkurencyjnej sieci w nicku - 15 punktów ostrzeżeń = BAN Reklama w złym dziale - 2 punkty ostrzeżeń Temat napisany w złym dziale - Ostrzeżenie pisemne Łamanie regulaminu ShoutBox - 1 punkt ostrzeżeń Masowe reklamowanie innych sieci serwerów w nieodpowiednich działach - 15 punktów ostrzeżeń = BAN Spam, odbieganie od tematu, wypowiedź mająca ośmieszyć kogoś, bądź coś - 1 punkt ostrzeżenia
 16. BOT

  Regulamin ShoutBox

  Zasady Ogólne: ShoutBox służy do luźnych rozmów. Sprawy dotyczące banów i warnów ma swoje odpowiednie działy. Kłótnie na sb nie są swobodną rozmową. Zasady: Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Wszelkie sprawy prywatne rozwiązujemy na PW lub GG. Wszelkiego rodzaju problemy piszemy w odpowiednich działach nie na sb. Zakaz podawanie IP serwerów (poza serwerami Cs-Tygrysek). Zakaz reklamowania jakichkolwiek stron. Kategoryczny zakaz przeklinania / hejtowania w stronę 2 osoby. Zakaz wrzucania linków na yt bez używania spoilerów. Prawa i Obowiązki Moderatorów: Powinien pilnować przestrzegania regulaminu SB. W przypadku złamania regulaminu przez użytkownika należy go ostrzec a dopiero w następstwie zignorowania ostrzeżenia ukarać warnem. Moderatorzy i osoby wyżej mogą zablokować użytkownikowi sb jeśli będzie: -nadmiernie przeklinał -obrażał -prowokował -awanturował się Uregulowanie dotyczące kar: Przeklinanie - warn o wartości 1 Spamowanie - warn o wartości 1 Obraza użytkownika - warn o wartości 1 Brak spoilera w linkach - warn o wartości 1 Obraza Administranora - warn o wartości 3 Obraza rodziny użytkownika - warn o wartości 3 Reklamowanie innych serwerów - warn o wartości 15 = BAN
 17. Regulamin Serwera!!! 1. Staramy się nie przeklinać. 2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. 3. Rozmowa przez mikrofon dozwolona a nawet wskazana. 4. Nie krzyczymy do mikrofonu. 5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem. 6. Zakaz reklamowania: stron internetowych, cheatów, skryptów, innych serwerów. 7. Zakaz chodzenia po TXT. 8. Miny - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie. 9. Zakaz bugowania map. 10. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout) . 11. Nie przeszkadzamy innym w grze celowo blokując. 12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty) . 13. Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. 14. Zgłaszanie czitów nie na u@ jak i nadmierne spamowanie będzie nagradzane 5 minutowym banem. 15. Zakaz bugowania klas bądź preków. 16.Czas na wstawienie screenshot`ów na forum nie może być dłuższy niż 24h. 17. Zakaz zamiany kontami ,premkami i tym podobne grozi to nawet benem permamentnym. 18. Zakaz używania cl_forwardspeed [999/1200] domyślna komenda to cl_forwardspeed 400 jeżeli admin zauważy że ktoś ma większą wartość tej komendy to dany graczy zostanie zbanowany. 19. Rakiety/Duchy/Błyskawice i HE, Rzucamy/Puszczamy po upływie 10 sec, w innym wypadku admin będący na serwerze zbanuje was  20. Na serwerze obowiązuje używanie Grafiki Open Gl, każda inna będzie karana jak oszustwo, i skończy się banem. 21. Zakaz szybkiego kupowania granatów i rzucania ich ze strefy buy'a za takie przewinienie grozi ban na 30 min jeśli sytuacja się będzie powtarzała ban może wyrosnąć do 1 dnia administrator musi poinformować o tym że łamie ktoś regulamin.
×